Týden pro krajinu ve Vrbně pod Pradědem 2021


17. Červenec 2021 (Sobota) - 24. Červenec 2021 (Sobota)

východní část CHKO Jeseníky

východní část CHKO Jeseníky

Týdny pro les a divočinu

vratná záloha
2000Kč
Samozřejmě si uvědomujeme, že uvedená částka zálohy nepatří mezi nejnižší a že pro každého není možné na několik týdnů postrádat dva tisíce ze svého rozpočtu. Pokud by tedy pro Vás zaplacení vratné zálohy mělo být přílišnou finanční zátěží, neváhejte se nám ozvat, ať se můžeme domluvit na individuálním řešení. Určitě totiž nechceme, aby vratná záloha, jež nám slouží primárně jako potvrzení zájmu o akci, zároveň vedla k diskriminaci na základě ekonomických podmínek.


Pojeďte s námi do divoké krajiny Jeseníků a pomozte tamní přírodě vlastníma rukama. U toho se mnoho dozvíte o ochraně lesa i o sobě.

Během dne si vyzkoušíte, jak se dá efektivně chránit a pozorovat les. Po večerech přijdou na řadu diskuse a zasloužený odpočinek. Těšit se můžete i na exkurzi. Mimochodem, poptáváme řidiče s automobilem, který by kromě prací v lese rozvážel účastníky po lokalitách. Proplatíme benzín i amortizace. Pokud jste to Vy, napište nám do poznámky.

Tento Týden pro krajinu vznikl díky finanční podpoře Evropské unie. Za jeho obsah je zodpovědné výhradně Hnutí DUHA a nemusí nutně reflektovat stanoviska Evropské unie.
Týdny pro krajinu jsou podpořeny i dárci Hnutí DUHA a Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
Supported by European Outdoor Conservation Association.
Alt
  • ochrana dřevin proti okusu
  • další činnosti dle aktuálních povětrnostních podmínek
  • zajímavé besedy a exkurze
Spacák, karimatka, pracovní oblečení a obuv (i do deště), přezůvky, ešus, příbor, čelovka, svíčky, láhev na vodu (termoska) a další vaše nezbytnosti (podrobnosti dostanete po přihlášení na turnus).
Bydlet budete ve dvou romantických lesních chatách uprostřed jesenických lesů. Bez elektřiny, bez vody, bez záchodu. Autem nebo autobusem dojedete do Vrbna pod Pradeděm, odtud 5 km pěšky k chatě (podrobnosti zašleme přihlášeným mailem).
  • vydatná bezmasá strava
  • budete se podílet na její přípravě
V případě dotazů se neváhejte obrátit na koordinátorku Týdnů pro krajinu Sáru Hájkovou: tydnyprodivocinu@hnutiduha.cz