WORKCAMP blažené Osoblažsko 2020


24. Srpen 2020 (Pondělí) - 31. Srpen 2020 (Pondělí)

Moravskoslezský kraj

Ve Slezských Rudolticích v Osoblažském výběžku

Týdny pro les a divočinu


Chcete strávit kousek léta v romantickém prostředí pohraničního Osoblažska a přitom pomoct při záchraně vzácného gotického kostela? Chcete poznat partu nových kamarádů, kterým stejně jako vám není lhostejný stav památek a jejich okolí? Chcete se naučit nahazovat a štukovat omítky a spát pod širákem?
Je vám mezi 15 a 115 lety? Pak jste to právě Vy, pro koho připravujeme další ročník lehce pracovního pobytového tábora.

Chcete strávit kousek léta v romantickém prostředí pohraničního Osoblažska a přitom pomoct při záchraně vzácného gotického kostela? Chcete poznat partu nových kamarádů, kterým stejně jako vám není lhostejný stav památek a jejich okolí? Chcete se naučit nahazovat a štukovat omítky a spát pod širákem?Je vám mezi 15 a 115 lety? Pak jste to právě Vy, pro koho připravujeme další ročník lehce pracovního pobytového tábora.
Workcamp je podpořen Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR a Ministerstvem vnitra ČR.
Alt
Podívejte se na video, to mluví za vše!
S sebou si vezměte dobrou náladu, jízdní kolo, cyklistickou přilbu, osvětlení kola, spacák, baterku, pracovní oblečení, pracovní rukavice, pláštěnku, a taky karimatku a své nejlepší kamarády nebo kamarádky.
  • zdarma v objektech obce
  • ve vlastních spacácích nebo na zahradě pod širákem
Na místo se dostanete vlakem do Slezských Rudoltic, ubytování je 200m od vlakové zastávky.
  • vydatná vegetariánská strava zajištěna
Svůj zájem a účast sdělte co nejdříve, nejlépe ihned, na adresu: Ivo Dokoupil, Hnutí DUHA Jeseníky, Radim 8, 793 94 Brantice. Anebo mailem na adresu: jana.somm@gmail.com, ivo.dokoupil@tiscali.cz, mob.: 737 937 357, web: www.jeseniks.ecn.cz. Facebook: „Blažené Osoblažsko“.