WORKCAMP blažené Osoblažsko 2021


8. Srpen 2021 (Neděle) - 15. Srpen 2021 (Neděle)

Moravskoslezský kraj

Ve Slezských Rudolticích v Osoblažském výběžku

Týdny pro les a divočinu


Chcete strávit kousek léta v romantickém prostředí pohraničního Osoblažska a přitom pomoct při záchraně vzácného gotického kostela? Chcete poznat partu nových kamarádů, kterým stejně jako vám není lhostejný stav památek a jejich okolí? Chcete se naučit nahazovat a štukovat omítky a spát pod širákem?
Je vám mezi 15 a 115 lety? Pak jste to právě Vy, pro koho připravujeme další ročník lehce pracovního pobytového tábora.

Podívejte se na video, to mluví za vše :).

 
Na táboře budeme upravovat romantický areál zapomenutého kostela v Pelhřimovech ale i zdít, míchat maltu a nahazovat omítky. Neminou vás výlety po okolí, spaní na hradě Fulštejn, pozorování bobrů, táboráky s kytarou, koupání, fotbal a jiné hry. Prostě zažijete věci, o kterých se vám před nedávnem ještě nesnilo a které se vám jinde zaručeně nepřihodí.
S sebou si vezměte dobrou náladu, jízdní kolo, cyklistickou přilbu, osvětlení kola, spacák, baterku, pracovní oblečení, pracovní rukavice, pláštěnku, a taky karimatku a své nejlepší kamarády nebo kamarádky.
  • zdarma v objektech obce
  • ve vlastních spacácích nebo na zahradě pod širákem
Na místo se dostanete vlakem do Slezských Rudoltic, ubytování je 200m od vlakové zastávky.
  • vydatná vegetariánská strava zajištěna
Svůj zájem a účast sdělte co nejdříve, nejlépe ihned, na adresu: Ivo Dokoupil, Hnutí DUHA Jeseníky, Radim 8, 793 94 Brantice. Anebo mailem na adresu: jana.somm@gmail.com, ivo.dokoupil@tiscali.cz, mob.: 737 937 357, web: www.jeseniks.ecn.cz. Facebook: „Blažené Osoblažsko“.